Gëzim Uruçi:PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI

Shko poshtë

Gëzim Uruçi:PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jun 14, 2010 1:19 am

PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI. ( Te gjitha te drejtat dhe shenimet ne poster, jane te Dr. Shqiponja SOKOLIT - Psikologe )

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi