LIBRI I RI - "TRE ÇELËSAT".

Shko poshtë

LIBRI I RI - "TRE ÇELËSAT".

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jun 24, 2010 12:43 am
LIBRI I RI - "TRE ÇELËSAT".

KOZETA NUSHI - Tregime për Fëmijë.

Publikohet dhe shpërndahet falas me REVISTËN PSIKOSTIL, në numrin e ardhshëm të muajit Korrik 2010.

SPONSOR UNIVERSITETI VITRINA

Origjinali: Kozeta Nushi
Tre Çelësat - Tregime
Botimi i parë: Qershor, 2010
Redaktore dhe Korrektore: Hilda Loci
Kopertina (Design): Sonilda Bardhoshi
Paraqitja grafike e librit: Grafika “Blar“

© Copyright, Kozeta Nushi
(Të gjitha të drejtat janë të rezervuara).

Botues: PSIKOSTIL
Shtypshkronja: "Adel Print"

SPONSOR UNIVERSITETI VITRINA
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi