Gëzim Uruçi me OBELISK në dorë!

Shko poshtë

Gëzim Uruçi me OBELISK në dorë!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jul 31, 2010 10:41 amGëzim Uruçi me OBELISK në dorë!
Vullnet Mato Je i madh Gezim Uruci, te kishe marre dhe Vasfiun aty prane do ishe madheshtor.Te perqafoj.

Merita Smaja Bukur ke dale ,e "Obeliskut "suksese !

Gezim Uruci VULLNET e MERITA Ju faleminderit shume.

Agim Gashi Ju përshëndes miq të dashur dhe Ju falenderoj shumë.Gëzim Uruçin për një foto të tillë ndersa Vullnet Maton për punën e Tij të palodhëshme ne OBELISK!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi