Halil Rrustemaj dhe Kolonel Tahir Zemaj: Foto dhe çast kujtimi që nuk harrohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Halil Rrustemaj dhe Kolonel Tahir Zemaj: Foto dhe çast kujtimi që nuk harrohet

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jan 10, 2011 2:16 am

Halil Rrustemaj dhe Kolonel Tahir Zemaj: Foto dhe çast kujtimi që nuk harrohet

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi