Sabit Rrustemi:Pranverë në Terzijaj ( 9 Prill 2011)

Shko poshtë

Sabit Rrustemi:Pranverë në Terzijaj ( 9 Prill 2011)

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Apr 10, 2011 12:34 am

Sabit Rrustemi:Pranverë në Terzijaj ( 9 Prill 2011)

Pamje nga Ara e BrijësAfër mahallës së DeliveIntermexo tek Molla Verore (Ara e Beqës)Pamja nga RRashi (Mahalla jonë - e Hajdin've)
Te Dardha e Egër (para dyerve - pema ma e madhe dhe ma e vjetër në Terzijaj)Pamje nga Dardha e Egër: Lugi, Ana e Kronit, Vorret ( ma tej një pjesë e Grykës së Karadakut)Ende qëndron në themelet e moçme - Shtëpia Jonë e njohur si Kulla e Hajdin've
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi