Vladimir Bizhga:Burrat e atdheut që u shkrinë për Shqipëri!

Shko poshtë

Vladimir Bizhga:Burrat e atdheut që u shkrinë për Shqipëri!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri May 20, 2011 11:20 pm

Vladimir Bizhga:Burrat e atdheut që u shkrinë për Shqipëri!keta burra shkrin pasurin te benin shqiperin ,dhe e bene. keta te sotmit shkrin shqiperine te bjne pasuri. a do behet shqiperia. a do behet vend me prosperitet atdheu yne krenar, duhet te hapim syte te mos kemi droje per shqiperine ,te mos na tregojne paerralla .sot shqiperia ka nj plejad djemesh e vajzash te shkolluar e me vizjon qe eshte qesharake ti udhheqin ca derdimen xhepash .sot shqiperia kerkon te hedhi hapin e madh dhe jo te pengohet.. le ta bejme shqiperine nga duart me plasa e popullit te thjeshte , nga bisesmeni i djerses se paster nga kurajoja e deshira e brezave. rrofte shqiperia e bashkuar.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi