Ismail S Rexhepi:Foto të figurave dhe traditës kombëtare

Shko poshtë

Ismail S Rexhepi:Foto të figurave dhe traditës kombëtare

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 04, 2011 10:12 pm

Ismail S Rexhepi:Foto të figurave dhe traditës kombëtare
Foto Gegnishtja FB, Raster, Ndriqim, perpunim PC, © MEDION Gjilan
Kena tre fé, por kena vetëm nji atdhé, nji gjak, nji gjuhë e nji Zot! Detyrë mbi detyra kena Bashkimin dhe Mbrojtjen e Atdheut!


MULLA IDRIZ GJILANI


autor, dizajn Ismail Rexhepi


autor, dizajn Ismail Rexhepi


autor,Dizajn, Ismail Rexhepi
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi