ME FAT FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

ME FAT FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 09, 2008 1:11 pm

ME FAT FESTEN E KURBAN BAJRAMIT!

Ne blogun Traboini INFO:

http://traboini-info.blogspot.com/

ME FAT FESTEN E KURBAN BAJRAMIT
GJITHĖ VĖLLEZĖRVE MUSLIMANĖ TĖ TROJEVE SHQIPTARE NĖ
SHQIPĖRI, KOSOVĖ, MAQEDONI, MAL TĖ ZI E ĒAMĖRI
SI DHE ATYRE NĖ MERGIM!
K.Traboini
Boston

Posted by Editor: TRABOINI

BLOG-PORTA
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi