Ju prezemtojmë Dodona Qosen dhe Atelenë e saj "DAM" e cila me stilin e saj është e veçant!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ju prezemtojmë Dodona Qosen dhe Atelenë e saj "DAM" e cila me stilin e saj është e veçant!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Aug 28, 2011 9:02 pm

Ju prezemtojmë Dodona Qosen dhe Atelenë e saj "DAM" e cila me stilin e saj është e veçant!





Dodona si gjithmonë e buzqeshur dhe e gatshme ta pres klientin me kulturë e miqësisht





Klienti i saj është mbret, andaj Ajo edhe është aty ku është!



Ateleja "DAM" krenari e shqiptarëve të mërguar





Stili dhe eleganca Dodonen e bëjnë madhështore





Mrekullia e natyrës së saj e ka bërë Dodonen një mrekulli!





Suksesi nuk mungon aty ku nuk mungon dashuria për punën!





Sukseset nuk mungojnë sepse nuk mungon as dëshira për arritje të reja!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi