Foto lajm-Shqiptarët në pritje të Papës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Foto lajm-Shqiptarët në pritje të Papës

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 25, 2011 3:33 pm


Foto lajm-Shqiptarët në pritje të PapësSot gjatë vizitës të Papës Benedikt XVI. në Freiburg të Gjermanisë, pelegrinët nga Kosova pozojnë me fotografi të Nënë Terezës dhe Papës Benedikti, Shkrimi lexohet: "Ne falënderojmë Vatikanin" dhe "Ne falenderojmë Gjermaninë''. Papa Benedikti XVI është në një vizitë zyrtare katër-ditore në Gjermani.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi