Foto historike të etnikumit shqiptar!

Shko poshtë

Foto historike të etnikumit shqiptar!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 16, 2012 8:00 pm

Foto historike të etnikumit shqiptar!

Për këtë fenomen prof Gëzim Uruçi thotë:

JA KY FENOMEN ESHTE EDHE, NE VISOKO TE BOSNJES, KU THOJNE SE JANE PIRAMIDAT E DIELLIT E TE HENES. POR ALPINISTET E PERMETIT E TE SHUM EKIPEVE TE SHQIPERISI I KANE PARE KETE FENOMEN GJEOLOGJIK TE FRAGMENTUAR NGA TEKTONIKA. KETU KA QENE EDHE NJE GURORE E VOGEL, PER MONUMENTET DHE MURATORET.

Marrë nga:Anesti Jance
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto historike të etnikumit shqiptar!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Oct 23, 2012 10:47 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi