Gomaresha lind bineq-Urime

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Gomaresha lind bineq-Urime

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Apr 18, 2013 11:12 am

Gomaresha lind bineq-Urime

Sipas ekspertëve kjo është një gjë shumë e rrallë. Në fermën e Richard Gaudenzi në Cremonese, kanë lindur dy gomerë binjakë dhe quhen Pasqualino dhe Luigino./Indeksonline
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi