Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO)

Shko poshtë

Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO)

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Apr 30, 2013 8:29 pm

Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO)

Buzët e saj të bukura,sytë dhe shikimi i saj tërheqës e ka pasur qëkur ishte një fëmij.
Këto janë disa fotografi të Angelina Jolie kur ajo ishte 16-vjeçe,tregojnë se si ka ndryshuar ajo që kur është bërë e famëshme.
Duket se atëherë nuk i kishin munguar kilogramët pasi duket që krahët i ka të trashë në krahasim me atë që shohim sot tek Angelina Jolie,megjithatë ajo gjithmonë e ka pasur në dukje se do të ishte një yll në të ardhmen.
Sot,ajo i ka arritur të gjitha ato që ka ëndërruar por është bërë “lëkurë e dobët”. Në dallim nga fotografitë tani ajo e ka gjoksin më të gjërë.
Në këto fotografi ajo e kishte trupin e pastër. Ndërsa,tani Jolie ka më shumë se 13 tatuazhe në trupin e saj përfshirë edhe datat e lindjes së fëmijëve.
Mardhënia e ftohtë me babin e saj e bëri atë të binte në depression,por ajo vazhdoi studimet në teatër dhe diplomoi në “Beverly Hills High School”.
Derisa ylli po provonte të tregonte bukurinë e një femre,fotografitë janë të përmbajtura në krahasim me atë që do të vintë në ditëtë në vijim,thekson “DailyMail”. P.K


avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi