"Gju më gju me popullin", fotot pikante të fushatës (FOTO-LAJM)

Shko poshtë

"Gju më gju me popullin", fotot pikante të fushatës (FOTO-LAJM)

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 15, 2013 11:46 am

"Gju më gju me popullin", fotot pikante të fushatës (FOTO-LAJM)


Është e sigurt se pas 23 qershorit nuk do ti shohin më me sy por të paktën gjatë ketyre muajve qytetaret-votues kanë mundur ti takojnë, të bisedojnë madje të shkëpusin edhe ndonjë foto me politikanët, disa prej të cilëve i kanë parë vetëm përmes televizionit.


Në prag të zgjedhjeve të 23
qershorit, politikanët kanë zbritur në terren. Disa për të mbrojtur atë që kanë arritur dhe të tjerë për të arritur atë që nuk e kanë, të gjithë janë ulur "gju më gju me popullin". Është e vetmja periudhë ku politikani i përulet qytetarit. 

Portali albeu.com ka përzgjedhur disa nga 
fotot me pikante të kandidatëve për deputet gjatë takimeve elektorale. /albeu.com/
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi