Pajtimet e gjaqeve 1990

Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Aug 18, 2013 10:26 am

Pajtimet e gjaqeve 1990Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:11 pm, edituar 5 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Aug 18, 2013 10:27 am
Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 16, 2014 3:20 amNë kodrën e Koshtovës me “Mirë se ju ka sjellë Zoti” të ëmbël dhe sinqertë na pritën dhe përshëndetën mulla Hajzer Ademi – Kryetar i Degës së Nënës Terezë në Koshtovë dhe mulla Asllan Murati kryetar i Bashkësisë së fesë islame në Mitrovicë. Keto personalitete dhe shume hoxhollar te tjerane e kende Kosoves pa hezituar fare u kyqen ne levizjen gjithe popullore per pajtimin e gjaqeve e me vone edhe ne SHHB "Nena Tereze" ku ne lamin e humanitetit dhe bamiresis dhan kontribut te jashtezakonshem.Vepronim si nje trup.Mirenjohja ,nderimi dhe falenderimi im per ta do te jene te perjeteshem.Ne foto perqafim vellazeror i mulla Hajzer Ademit me Martin Pjetrin.(04 shtator 1994)
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 23, 2014 2:33 am
Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:25 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Feb 13, 2014 2:35 am
Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:35 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Feb 26, 2014 2:44 am

Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:53 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jun 30, 2014 11:55 amDr.Ibrahim RUGOVA
(02.12.1944 - 21.01.2006)

"Njeriu qe gjate jetes se tij, beri shume miq per vete dhe kombin shqipetar. Pas vdekjes se tij, ne shenje nderimi ju perkulen edhe kundershtaret me te ashper...".
"...Udheheqesi kembengules, me butesin e tij prej graniti..."

Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 7:31 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jul 13, 2014 4:10 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jul 26, 2014 6:26 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi