Të humbet një identitet-Kështu veprobte policija dhe ushtrija serbe në Kosovë

Shko poshtë

Të humbet një identitet-Kështu veprobte policija dhe ushtrija serbe në Kosovë

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Oct 22, 2013 10:47 pm

 Të humbet një identitet-Kështu veprobte policija dhe ushtrija serbe në Kosovë
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të humbet një identitet-Kështu veprobte policija dhe ushtrija serbe në Kosovë

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Oct 23, 2013 12:06 am

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi