Lufta dhe situata në Ukrainë!

Shko poshtë

Lufta dhe situata në Ukrainë!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Apr 25, 2014 12:00 pm

Lufta dhe situata në Ukrainë!

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi