Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në er

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në er

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 14, 2015 4:21 pm

Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në erë



Faqet e para te gazetave franceze ne diten e sotme

Bilanci i 150+ viktimave në Paris, ka ardhur si pasojë e sulmeve terroriste të kryer nga kamikazë të ndryshëm dhe të tjerët nga gjuajtjet me armë zjarri.
Siç bën me dije policia franceze, shtatë nga tetë terroristët kanë hedhur veten në erë, ndërsa njëri është vrarë nga forcat policore, njofton agjensia e lajmeve AFP, transmeton Bota sot. Shumica e kamikazëve, vdiqën gjatë sulmeve në koncertin e zhvilluar në Bataclan./Bota sot
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi