Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:37 amSkënderbeu në Prishtinë
Biblioteka kombëtare
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:40 am


Pamje nga Kryeqendra e Republikës së Kosovës
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:43 amBjeshkët e Sharrit


Burimi i Drinit të Bardhë
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:46 amKalaja e KaçanikutKalaja e VushtrrisëBurimi i Istogut-Gurrat e Bardha
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:48 amLiqeni i BatllavësLiqeni i Madh-GjeravicëBjeshkët e Gjeravicës
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:49 amLiqeni i BadovcitLiqeni i Zemrës-Gjeravicë
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:53 amKalaja e ArtanësLiqeni i Prespës
Liqeni i PrespësLiqeni i ShkodrësLiqeni i Butrintit
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2008 3:55 amLiqeni i PogradecitLiqeni i Prespës


Liqeni i LurësLiqeni Ohër-Pogradec
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi