Dëshmorët e Feronikeli

Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 09, 2010 12:34 pm

Dëshmorët e FeronikeliA V D I K R A S N I Q I ( PJESETARE I UCK NE BRIGADEN) :
RASIM KIQINA
V E H B I H O XH A (DESHMORI I KOSOVES NGA KF"FERRONIKELI")
Dërgoi:Avdi Krasniqi, USA
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 09, 2010 1:28 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 09, 2010 1:30 pmNJI FORMACION I FERRONILELIT NE VITIN 1993,EDHE NJI SUKSES I MADH KLUBI PLASOHET NE VENDIN E KATERT TE LIGES SE PARE TE RREPUBLIKES SE KOSOVES,I UDHEHEQUR NGA TRAJNERI HADIL HOXHA DHE KRYETARI AVDI KRASNIQI. NE FOTO DY LOJTARET ME TE MIRE TE FERRONIKELIT TE CILET RANE DESHMORE PER LIRINE E KOSOVES:( REXHEP REXHEPI- i dyti i ulure ne te majte) dhe BAJRAM ALIU- i i treti i ulur ne te majte) QE TE DY ISHIN SHOKE TE PA NDASHEM EDHE QE TE DY DHANE JETEN PER LIRIN E KOSOVES LAVDI DESHMOREVE:REXHEP REXHEPI DHE BAJRAM ALIU. KLUBI DO TI PERKUJTOJI PER QDO PERVJETORE , DUKE I STOLIS ME KUNORA DHE MIRENJOHEJE PER KONTRIBUTIN E DHAN.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 09, 2010 1:32 pm


NJI FORMACION I SHKELQUSHEM I KF'FERRONIKELI''ME TRAJNERIN FADIL HOXHA
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 09, 2010 1:34 pmNJI FORMACION I FERRONIKELIT NE VITIN 1990, FORMACION I SHKELQYSHEM I GJENERATES SE PARE TE KLUBIT ,FORMACION QE E KISHTE LAKMI TA KETE QDO KLUB NE KOSOVE DHE MA GJERE.KETA NJIHERIT JANE EDHE YJE TE FYTBOLLIT NE FERRONIKEL SI:HALIL FUSHTICA,MERGIM RRUKIQI.MUSA AVDYLI,MEHMET CARTRAVADIKU,AVDULLAH TAHIRI,NAZMI HAJDARI,FATMIR DERVISHI, ETJ,
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi