Foto e krerëve të Shqipërisë!(Kur do të kuptojnë se shteti nuk duron arroganc!)

Shko poshtë

Foto e krerëve të Shqipërisë!(Kur do të kuptojnë se shteti nuk duron arroganc!)

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat May 22, 2010 9:19 pm


NJE FOTO DHE ESKPRESIONI I TYRE.........
KRERET KRYESOR TE SHQIPERIS
BAMIR TOPI..............(me te futur)
SALI BERISHA............(i pakenaqur nga pamja e tyre)
EDI RAMA.................(arrogant

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi